G125-MC11605M1-0150L
G125-MC11605M1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-MC11605M1-0150L
Numer produktu DigiKey
952-4273-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MC11605M1-0150L
Opis
CBL ASSEM MALE 16POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")
Seria
Funkcje
Klucz polaryzujący, blokada śrubowa
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Białe, indywidualne
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Wtyczka na poszczególne odprowadzenia przewodów
Zakończenie kabla
Zagniatanie
Liczba pozycji
16
Wykończenie styku
Złoto
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 8
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
500W magazynie