G125-FC11205F1-0150L
G125-FC11205F1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-FC11205F1-0150L
Numer produktu DigiKey
952-4233-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC11205F1-0150L
Opis
CBL GECKO 1.25MM F 150MM 12POS
Szczegółowy opis
12 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")