G125-MC11005M1-0150L
G125-MC11005M1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-MC11005M1-0150L
Numer produktu DigiKey
952-4263-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MC11005M1-0150L
Opis
CBL GECKO 1.25MM M 150MM 10POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")