G125-2040696L0
G125-2040696L0
Harwin’s Company Overview
G125-2040696L0
Numer produktu DigiKey
952-2751-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-2040696L0
Opis
CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-2040696L0 Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,049" (1,25mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Status części
Aktywny
Funkcje
Ściana uszczelniająca
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,049" (1,25mm)