G125-3040696L0
Numer produktu DigiKey
952-2755-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-3040696L0
Opis
CONN HDR HSG 6POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Złącza prostokątne - obudowy Listwa złączy 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-3040696L0 Modele
Kategoria
Liczba rzędów
2
Prod.
Odstęp między rzędami
0,049" (1,25mm)
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Funkcje
Ściana uszczelniająca
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,049" (1,25mm)