JACK-C-SMT-10A-RA(R)
Numer produktu DigiKey
1939-1713-ND
Producent
Numer produktu producenta
JACK-C-SMT-10A-RA(R)
Opis
CONN PWR JACK 2.10MMX5.50MM SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącza zasilania - cylindryczne Gniazdo Śr. wewn. 2,10mm (0,083"), śr. zewn. 5,50mm (0,217") Otwór przelotowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
JACK-C-SMT-10A-RA(R) Modele
Kategoria
Zakończenie
Zagięty wtyk, lut
Producent
GlobTek, Inc.
Ekranowanie
Ekranowany
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - znamionowe
50V=
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
10 A
Typ złącza
Gniazdo
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Płeć
Męskie
Materiał styku - powłoka
Złoto
Uznana w branży średnica współpracująca
Śr. wewn. 2,10mm (0,083"), śr. zewn. 5,50mm (0,217")
Materiał obudowy
Żelazo
Średnica rzeczywista
Śr. wewn. 0,079" (2,00mm)