TR9WZ900T00-IMR6B
TR9WZ900T00-IMR6B
TR9WZ900T00-IMR6B
Numer produktu DigiKey
1939-1972-ND
Producent
Numer produktu producenta
TR9WZ900T00-IMR6B
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 18W
Szczegółowy opis
20V 18 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TR9WZ900T00-IMR6B Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
GlobTek, Inc.
Polaryzacja
Dowolne
Seria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Zestaw wtyczek cylindrycznych, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Forma
Biurkowy (klasy II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Złącze wejściowe
IEC 320-C18
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,43" x 1,83" x 1,26" (87,0mm x 46,5mm x 32,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
20V
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Prąd - wyjściowy (maks.)
900mA
Numer standardowy
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61558-1; 62368-1
Moc (W)
18 W