WR9QD1660T00NACFR6B
Numer produktu DigiKey
1939-WR9QD1660T00NACFR6B-ND
Producent
Numer produktu producenta
WR9QD1660T00NACFR6B
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9V 15 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WR9QD1660T00NACFR6B Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
GlobTek, Inc.
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Zestaw wtyczek cylindrycznych, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Rozmiar / wymiar
2,91" x 1,71" x 1,45" (74,0mm x 43,5mm x 36,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
BIS, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, NOM, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Napięcie - wyjściowe
9V
Numer standardowy
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,66A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
15 W