FC4STCBMF16.0
Numer produktu DigiKey
631-FC4STCBMF16.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
FC4STCBMF16.0
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 40 Ohms HC-49/US
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16 MHz
Rozmiar / wymiar
0,447" x 0,183" (11,35mm x 4,65mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,142" (3,60mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm