ECS-160-20-4X-EM
Numer produktu DigiKey
50-ECS-160-20-4X-EM-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECS-160-20-4X-EM
Opis
CRYSTAL 16 MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 40 Ohms HC-49/US
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
16 MHz
Rozmiar / wymiar
0,447" x 0,183" (11,35mm x 4,65mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm