TSX-3225 25.0000MF10V-R3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
25 MHz ±10ppm Kryształy 15pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TSX-3225 25.0000MF10V-R3
Numer produktu DigiKey
114-TSX-322525.0000MF10V-R3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TSX-3225 25.0000MF10V-R3
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 15PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
25 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
15pF