TSX-3225 25.0000MF10V-R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
EPSON
W magazynie: 976
Arkusz danych
Similar
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
25 MHz ±10ppm Kryształy 15pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TSX-3225 25.0000MF10V-R
Numer produktu DigiKey
TSX-322525.0000MF10V-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSX-3225 25.0000MF10V-R
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 15PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TSX-3225 25.0000MF10V-R Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
15pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)