TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,7V - 3,63V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM5
Numer produktu DigiKey
114-TG2016SMN38.4000M-MCGNNM5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM5
Opis
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM5 Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,8mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,029" (0,73mm)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,63V