TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM3
Numer produktu DigiKey
SER4427TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER4427CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER4427DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM3
Opis
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ CSWV SM
Szczegółowy opis
38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 2,8V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM3 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,8V - 3,3V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
1,8mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,029" (0,73mm)