SG7050EEN 156.2500M-CDGA0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 1 636
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
CTS-Frequency Controls
Raltron Electronics
W magazynie: 136
Aker Technology Corp
W magazynie: 898
SiTime
SiTime
Rochester Electronics, LLC
Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
156.25 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG7050EEN 156.2500M-CDGA0
Numer produktu DigiKey
114-SG7050EEN156.2500M-CDGA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG7050EEN 156.2500M-CDGA0
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
25mA
Wyjście
LVPECL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V