SIT9120AI-1D1-33E156.250000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9120AI-1D1-33E156.250000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT9120AI-1D1-33E156.250000
Opis
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
156.25 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
69mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)