Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
W magazynie: 313
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 198
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
W magazynie: 208
Abracon LLC
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG3225VEN 156.250000M-DDGA0
Numer produktu DigiKey
114-SG3225VEN156.250000M-DDGA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-SG3225VEN156.250000M-DDGA0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-SG3225VEN156.250000M-DDGA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG3225VEN 156.250000M-DDGA0
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
15mA