SG3225VEN 156.250000M-CDGA6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 313
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 198
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
W magazynie: 208
Abracon LLC
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG3225VEN 156.250000M-CDGA6
Numer produktu DigiKey
114-SG3225VEN156.250000M-CDGA6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG3225VEN 156.250000M-CDGA6
Opis
XTAL OSC XO 156.25 MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
15mA
Wyjście
LVDS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,5V