SG-3031CM 32.7680KB3
Numer produktu DigiKey
114-SG-3031CM32.7680KB3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-SG-3031CM32.7680KB3CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-SG-3031CM32.7680KB3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG-3031CM 32.7680KB3
Opis
XTAL OSC XO 32.768HZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,2V - 5,5V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,2V - 5,5V
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,3µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x1,5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)