SG-3031CM 32.7680KB0 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
EPSON
W magazynie: 1 593
Arkusz danych
32.768 kHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4 SMD
SG-3031CM 32.7680KB0
Numer produktu DigiKey
114-SG-3031CM32.7680KB0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-SG-3031CM32.7680KB0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-SG-3031CM32.7680KB0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG-3031CM 32.7680KB0
Opis
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
0,65µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x1,5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)