MC-405 32.7680K-A0:ROHS jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 208 213
Arkusz danych
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, skok rowka 2,29mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MC-405 32.7680K-A0:ROHS
Numer produktu DigiKey
SER2405TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MC-405 32.7680K-A0:ROHS
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MC-405 32.7680K-A0:ROHS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SOJ
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,378" x 0,160" (9,60mm x 4,06mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,142" (3,60mm)
Pojemność obciążenia
12,5pF