ABS25-32.768KHZ-T
Numer produktu DigiKey
535-9166-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9166-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9166-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABS25-32.768KHZ-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm
Modele EDA/CAD
ABS25-32.768KHZ-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12,5pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 kOhms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,150" (8,00mm x 3,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,102" (2,60mm)