CAY16-330J4LF
Numer produktu DigiKey
CAY16-330J4LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CAY16-330J4LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CAY16-330J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CAY16-330J4LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206
Szczegółowy opis
33 Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Modele EDA/CAD
CAY16-330J4LF Modele
Kategoria
Moc na element
62,5mW
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja (omy)
33
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)