MC-146 32.7680KA-AC3:ROHS
Numer produktu DigiKey
114-MC-14632.7680KA-AC3:ROHSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-MC-14632.7680KA-AC3:ROHSCT-ND - Taśma cięta (CT)
114-MC-14632.7680KA-AC3:ROHSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MC-146 32.7680KA-AC3:ROHS
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 9pF 65 kOhms 4-SMD, odprowadzenia płaskie
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
65 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (6,7x1,5)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,264" x 0,059" (6,70mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Pojemność obciążenia
9pF