ADM7160ACPZN3.3-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADM7160ACPZN3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADM7160ACPZN3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADM7160ACPZN3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADM7160ACPZN3.3-R7
Opis
IC REG LIN 3.3V 200MA 6-LFCSP-UD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADM7160ACPZN3.3-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
20 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
350 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
54dB - 43dB (100kHz - 1MHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
6-UDFN podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-LFCSP-UD (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,23V przy 200mA