FC1610BN 32.768K-70NN60KC0
Numer produktu DigiKey
114-FC1610BN32.768K-70NN60KC0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-FC1610BN32.768K-70NN60KC0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-FC1610BN32.768K-70NN60KC0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FC1610BN 32.768K-70NN60KC0
Opis
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 7pF 60 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (1,6x1)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Pojemność obciążenia
7pF