FA-238 25.0000MD-B5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
25 MHz ±30ppm Kryształy 16pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-238 25.0000MD-B5
Numer produktu DigiKey
114-FA-23825.0000MD-B5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-238 25.0000MD-B5
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
16pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)