FA-238 25.0000MA30X-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
25 MHz ±30ppm Kryształy 16pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-238 25.0000MA30X-B
Numer produktu DigiKey
114-FA-23825.0000MA30X-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA-238 25.0000MA30X-B
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
25 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
16pF