FA-238 25.0000MB-K3
Numer produktu DigiKey
SER3692TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER3692CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER3692DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-238 25.0000MB-K3
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±50ppm Kryształy 10pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
FA-238 25.0000MB-K3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)