FA-238 16.0000MD-W5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
16 MHz ±30ppm Kryształy 12pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-238 16.0000MD-W5
Numer produktu DigiKey
114-FA-23816.0000MD-W5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-238 16.0000MD-W5
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
16 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
12pF