FA-238 16.0000MA30X-W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
16 MHz ±20ppm Kryształy 12pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-238 16.0000MA30X-W
Numer produktu DigiKey
FA-23816.0000MA30X-W-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA-238 16.0000MA30X-W
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-238 16.0000MA30X-W Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)