FA-20H 48.0000MB30V-AG3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
Similar
CTS-Frequency Controls
ILSI
Taitien
Taitien
48 MHz ±50ppm Kryształy 7pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-20H 48.0000MB30V-AG3
Numer produktu DigiKey
FA-20H48.0000MB30V-AG3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 48.0000MB30V-AG3
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-20H 48.0000MB30V-AG3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
7pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
48 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)