FA-20H 48.0000MB30V-AG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
48 MHz ±50ppm Kryształy 7pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-20H 48.0000MB30V-AG
Numer produktu DigiKey
FA-20H48.0000MB30V-AG-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 48.0000MB30V-AG
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-20H 48.0000MB30V-AG Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
7pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
48 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)