FA-20H 30.0000MF20X-W0
Numer produktu DigiKey
SER4246TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER4246CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER4246DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 30.0000MF20X-W0
Opis
CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
30 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)