ECS-250-18-37B2-JTN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-250-18-37B2-JTN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-250-18-37B2-JTN-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-250-18-37B2-JTN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-250-18-37B2-JTN-TR
Opis
CRYSTAL 25 MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-250-18-37B2-JTN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)