FA-20H 26.0000MF10Z-AJ3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
EPSON
W magazynie: 1 132
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
W magazynie: 354
26 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-20H 26.0000MF10Z-AJ3
Numer produktu DigiKey
FA-20H26.0000MF10Z-AJ3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 26.0000MF10Z-AJ3
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-20H 26.0000MF10Z-AJ3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)