Dostępne zamienniki:
Similar
EPSON
W magazynie: 1 132
Arkusz danych
Similar
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
W magazynie: 354
26 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia