B41866D5338M000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
3300 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 31mOhm przy 10kHz 5000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B41866D5338M000
Numer produktu DigiKey
495-B41866D5338M000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B41866D5338M000
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B41866D5338M000 Modele
Kategoria
Prod.
Parametry znamionowe
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.822 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
29 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,319" (33,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
31mOhm przy 10kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C