MAL214656332E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
3300 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214656332E3
Numer produktu DigiKey
4480PHBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL214656332E3
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MAL214656332E3 Modele
Kategoria
Prod.
Parametry znamionowe
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3 A @ 100 kHz
Impedancja
21 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,319" (33,50mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 125°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C