MAL224666332E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
3300 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL224666332E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL224666332E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL224666332E3
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.1 A @ 100 Hz
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
21 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,319" (33,50mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 125°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C