ECS-TXO-3225-250-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-TXO-3225-250-TR |
Opis | XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ HCMOS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECS-TXO-3225-250-TR Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±2,5ppm |
Seria | Temperatura robocza -30°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 6mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (3,2x2,5) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Wyjście HCMOS | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,039" (1,00mm) |