ECS-TXO-3225MV-250-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-TXO-3225MV-250-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-TXO-3225MV-250-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-TXO-3225MV-250-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-TXO-3225MV-250-TR
Opis
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ HCMOS
Szczegółowy opis
25 MHz TCXO HCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-TXO-3225MV-250-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
6mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)