ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-TXO-25CSMV-400-BN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-TXO-25CSMV-400-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR
Opis
XTAL OSC TCXO 40MHZ CLPSNW SMD
Szczegółowy opis
40 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,7V - 3,465V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,465V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±1ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
2,5mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)