0915LP15B0026001E
Numer produktu DigiKey
712-0915LP15B0026001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-0915LP15B0026001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-0915LP15B0026001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0915LP15B0026001E
Opis
RF FILTER LOW PASS 915MHZ 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 915MHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 26MHz szerokość pasma 0,5dB 0805 (2012 metryczne), 8 podkładek PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0915LP15B0026001E Modele
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność
0,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), 8 podkładek PC
Częstotliwość
Środek 915MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
26MHz
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)