ECS-80-18-30-JGN-TR
Numer produktu DigiKey
XC2103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2103CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-80-18-30-JGN-TR
Opis
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 100 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-80-18-30-JGN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
8 MHz
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm