ECS-50-18-4XEN
Numer produktu DigiKey
XC1738-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECS-50-18-4XEN
Opis
CRYSTAL 5.0000MHZ 18PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 120 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-50-18-4XEN Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
5 MHz
Rozmiar / wymiar
0,447" x 0,183" (11,35mm x 4,65mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm