ECS-.327-6-16-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-.327-6-16-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-.327-6-16-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-.327-6-16-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-.327-6-16-TR3
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 6pF 90 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (1,6x1)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,039" (1,60mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Pojemność obciążenia
6pF