ECS-.327-6-16-TR3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-.327-6-16-TR3 |
Opis | CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32.768 kHz ±20ppm Kryształy 6pF 90 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 90 kOhms |
Prod. | Tryb roboczy Podstawowy |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Typ kHz Kryształ (kamerton) | Obudowa dostawcy urządzenia 2-SMD (1,6x1) |
Częstotliwość 32.768 kHz | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,039" (1,60mm x 1,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,020" (0,50mm) |
Pojemność obciążenia 6pF |