CD1408-FU1800
Numer produktu DigiKey
CD1408-FU1800TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CD1408-FU1800CT-ND - Taśma cięta (CT)
CD1408-FU1800DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CD1408-FU1800
Opis
DIODE STANDARD 800V 1A 1408
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 800 V 1A Montaż powierzchniowy 1408
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CD1408-FU1800 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
35 ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 800 V
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
800 V
Obudowa dostawcy urządzenia
1408
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
2.5 V @ 1 A