ECS-3225MV-250-CN-TR
Numer produktu DigiKey
XC2885TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2885CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2885DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-3225MV-250-CN-TR
Opis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,62V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-3225MV-250-CN-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
4mA
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)